Prokuroria liron të dyshuarën që vidhte onlinë
Është arrestuar e dyshuara femër në Fushë Kosovë, pasi që e njëjta dyshohet se ka keqpërdorur pa autorizim dhe në mënyrë të kundërligjshme të dhënat e kartelave bankare duke porositu online gjësende me vlera të ndryshme.

Lidhur me rastin, në cilësi të provave materiale janë konfiskuar një llap top dhe gjësende tjera të cilat dyshohet se janë blere duke keqpërdorur kartelat bankare.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit e dyshuara lirohet në procedure të rregullt.
Shtuar më 05/09/2017, ora 09:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori