Prizreni sot do të jetë në terr, mësoni detajet
KEDS ka njoftuar se sot në NS 110/10 kV Prizreni 3 do të ketë ndërprerje emergjente të daljes 10 kV Kamenica prej orës 09:45 deri në orën 10:30

Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin lagjet: Gurishtë, Petrovë dhe Lagjja Arbanë.

Arsyeja e ndërprerjes: Energjizimi i objektit të banesave sociale, në lagjen Petrova.


Shtuar më 24/07/2018, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori