Prishtinë, vazhdon sulmi ndaj godinës së qeverisë (FOTO LAJM)

Protesta në Prishtinë përfundoi para pak minutash dhe qytetarët kanë filluar të largohen nga sheshi "Skënderbeu".

Por disa persona me maska po vazhdojnë ta sulmojnë objektin e Qeverisë së Kosovës.

Sipas fotove që shihni më sipër, një pjesë e fasadës e qeverisë së Kosovës është thyer. /albeu.com/
Shtuar më 24/01/2015, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori