Prishtinë, kërcënon me armë kolegen e punës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur nv një kompani private në Kosovë. Mësohet se një punonjës ka kërcënuar kolegen e punës duke i nxjerrë armën, shkruan albeu.com.

"Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një kompani private, pas një mosmarrëveshje është kanosur nga i dyshuari mashkull K/Shqiptar duke i ekspozuar armën.

Njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar pistoletën, të cilën dyshohet se e ka ekspozuar i dyshuari. Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt." thuhet në raportin policor./albeu.com/

Shtuar më 12/05/2018, ora 12:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori