Prishtinë, djali sulmon fizikisht dy prindërit e tij
Gjatë ditës së djeshme, në ora 15:00, Policia e Kosovës mori një informacion se në Prishtinë ka pasur një rast me dhunë në familje.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, djali i ka sulmuar dy prindërit e tij.

Ai është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.
Shtuar më 25/10/2020, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori