SHERRI NË KUVEND/ Pas Ramës, Blushi i përvishet Lindita Nikollës: Je injorante!
Prishtinë, çelet panairi i turizmit
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Është hapur në Prishtinë, panairi i 9-të i turizmit, udhëtimeve dhe gastronomisë. Në këtë cerenoni ka marrë pjesë edhe Zv/ministri shqiptar i turizmit Abaz Hado theksoi dhe njëherë se turizmi mbetet një ndër prioritetet e qeverisë shqiptare. Panairi do të qëndrojë i hapur 3 ditë. /albeu.com/
Shtuar më 19/04/2012, ora 14:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Zjarrfikesi pas fikjes se zjarrit ne katin e nendheshem te Bibliotekes Kombetare

Zjarrfikesi pas fikjes se zjarrit ne katin e nendheshem te Bibliotekes Kombetare