Prishtina në kaos nga shtyllat elektrike (FOTO LAJM)

Kryeqyteti, Prishtina karakterizohet nga një kaos urban.

Sikur të mos mjaftonte trafiku i rënduar, degradimi i mjedisit dhe i ndërtimeve pa leje, një problem i madh janë edhe shtyllat e tensionit, transmeton Express.

Në disa lagje të Prishtinës, sidomos te Teatri Dodona dhe në lagjen e Emshirit, shtyllat elektrike janë të ngarkuara lloj-lloj telash.

Fotot janë realizuar nga foto-reporteri Kushtrim Tërnava. /albeu.com/
Shtuar më 08/08/2014, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori