Presidentja Jahjaga kthehet në Kosovë
Presidentja në ikje e Kosovës, Atifete Jahjaga lajmërohet se sapo ka mbërritur në Kosovë.

Jahjaga në këto momente është duke zbritur nga avioni në Aeroportin e Prishtinës.

Presidentja Jahjaga gjatë kësaj dite ka qëndruar në Londër, ku ka zhvilluar një takim me ministren e Shtetit për Politikë të Jashtme dhe përfaqësuesen speciale të kryeministrit britanik për parandalimin e dhunës seksuale në konflikt, Baroneshën Joyce Anelay. /Albeu.com/

Shtuar më 26/02/2016, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori