Presidenti: FSK-ja na bëjnë krenarë, na japin forcë, siguri dhe dashuri për atdheun
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se në FSK bashkohet më së miri historia, e tashmja dhe e ardhmja e Kosovës.
Ai përmes një postimi në Facebook ka thënë se FSK është krenaria e atdheut.

“Në Forcën e Sigurisë së Kosovës bashkohet më së miri historia, e tashmja dhe e ardhmja e vendit. Pjesëtarët e saj na bëjnë krenarë, na japin forcë, siguri dhe më shumë dashuri për atdheun tonë”, ka shkruar Thaçi. /albeu.com/
Shtuar më 05/03/2018, ora 20:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori