Preshevari humb jetën në aksident të rëndë me motorr
Një i ri shqiptar nga Bukuroca e Preshevës ka humbur jetën në një aksident me motorr pikërisht në këtë fshat.

Djaloshi me iniciale I.S ka humbur kontrollin e motorrit dhe është përplasur fatalisht me një pemë, raporton Presheva Jonë.

Megjithëse u dërguar urgjentisht në spitalin kryesor të Preshevës, 31-vjeçari e ka humbur jetën gjatë rrugës, për shkak të plagevë në kokë dhe në gjoks. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2014, ora 14:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori