Portali Albeu sonte sjell LIVE rezultatet e zgjedhjeve në Kosovë
Pëlqej
Ashtu si në rrethin e parë, edhe sonte, Portali Albeu.com do të publikojë minutë pas minute rezultatet e zgjedhjeve lokale në Kosovë, bazuar në të dhëna jozyrtare, të dhëna këto të siguruara nga bashkëpunëtor në terren, nga burime partiake si dhe nga KQZ.

Pas orës 20:00, atëherë kur do të mbyllen të gjitha vendvotimet dhe do të fillojnë hapjet e kutive, faqja kryesore e Albeu.com do të ndryshohet me atë të rezultatevezgjedhjeve.

Me një grafikë të përkryer, sistem të avancuar të përpunimit të të dhënave dhe me thjeshtësinë në përdorim, Albeu.com do të jetë portali kryesor prej ku shqiptarët do të ndjekin numërimin dhe shpalljen e rezultateve minutë pas minute.

Qëndroni me ne, mësoni i pari fituesin!

Redaksia e Kosovës e Portalit Albeu

KLIKONI PER FAQEN E REZULTATEVE TE ZGJEDHJEVE!
Shtuar më 19/11/2017, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori