Politologu nga Kosova i dhuron libra Bibliotekës “Marin Barleti”
Gjatë vizitës në Shkodër politologu dhe publicisti nga Kosova, Albinot Maloku vizitoi Bibliotekën Publike “Marin Barleti” ku u prit nga stafi i bibliotekës.

Me këtë rast Maloku e falënderojë stafin për mikpritjen dhe i dhuroi kopje të librave të tij Bibliotekës Publike të Qytetit të Shkodrës.

Titujt e librit iu konsideruan me vlerë për
bibliotekën, duke u nisur nga fakti se në to flitet për shqiptarët, sidomos në trevat jashtë Kosovës dhe Shqipërisë./albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 22:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori