Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Politikanët shqiptarë në Serbi nuk zhgënjejnë, zihen në kuvend (VIDEO)
Pëlqej
Është ndërprerë seanca e katërt e Kuvendit Komunal pas një përballjeje ndërmjet kryetaritkomunës së Preshevës Shqiprim Arifi dhe kryetarit të BDL-së Skender Destani.

Debati filloi që në momentin kur kryetari i komunës ishte në foltore dhe Destani filloi që të përgjigjet nga vendi ku ishte ulur, e më pas debati u bë edhe më i ashpër kur Skender Destani u përpoq t'a sulmoj fizikisht kryetarin Arifi.

Përveç përballjes së ashpër brenda sallës së kuvendit si pasojë e së cilës u ndërpre dhe seanca, konflikti vazhdoi edhe në hollin e kuvendit komunal.


Shtuar më 15/05/2018, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori