Policia: Vidhet pasaporta e Shqipërisë në Kosovë
Pëlqej
Policia e Kosovës në raportin ditor ka bërë të ditur se një shtetasi të Shqipërisë ia kanë vjedhur pasaportën në Komunën e Graçanicës, shkruan albeu.com.

"Graçanicë 16.10.2017-14:00 Ankuesi mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë ka raportuar se persona të dyshuar të panjohur nga vetura e tij Mercedes, e cila ishte e parkuar në parkingun e një kompanie i janë vjedhur para dhe një pasaportë e lëshuar nga R. Shqipërisë.

Njësitet policore janë duke hetuar rastin." thuhet në raport./albeu.com/
Shtuar më 17/10/2017, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori