Policia: Ruzhdi Shaqiri kur u vra ishte i paarmatosur
Ruzhdi Shaqiri
Policia e Kosovës ka informuar sot se viktima i Gani Gecit, Ruzhdi Shaqiri është vrarë, teksa ka qenë krejt i paaarmatosur.

Sipas hetimeve, Geci për pak sekonda ka nxjerrë armën dhe e ka lënë të vdekur në vend Shaqirin.

Forcat policore kanë gjetur vetëm 4 plumba në vendin e krimit dhe asnjë lloj arme tjetër. /albeu.com/

Shtuar më 08/08/2014, ora 17:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori