Policia: Pranë trupit të aktorit u gjend një pistoletë
Pëlqej
Policia e Kosovës ka konfirmuar se Art Kurti është vrarë me një pistoletë.

“Viktimë e këtij rasti është personi me inicialet A. K i lindur 1995 nga Gjakova, zyrtar komunal në komunën e Gjakovës. Policia ka ndërmarr të gjitha veprimet e nevojshme në drejtim të ndriçimit të të gjitha rrethanave të këtij rasti.

Në vendin e ngjarjes është gjetur një armë zjarri – pistoletë me të cilën dyshohet që është kryer vepra. Trupi i pajetë është dërguar në IML për autopsi dhe presim konstatimet e të gjitha provave në vendin e ngjarjes.”, thuhet në raportin e Policisë.
Shtuar më 24/04/2018, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori