E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Policia nxjerr banorët e ndërtesës ku ndodhi vrasja
Policia ka nxjerrë jashtë banesave të tyre banorët e bllokut ku ka ndodhur sot vrasja e trefishtë në lagjen Dardania në Prishtinë.

Vrasja ka ndodhur saktësisht afër bulevardit “Bill Clinton” në lagjen Dardania në Prishtinë. Sipas raportimeve dhe policisë është thënë se një burrë ka vrarë gruan e tij, gruan e djalit të tij dhe më pas edhe veten.

Tashmë në vendin e ngjarjes janë policia dhe ekipi i forenzikës. Aty u pa edhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, që kishte shkuar në vendin e ngjarjes.
Shtuar më 22/04/2019, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori