Policia mobilizohet në kërkim të Gani Gecit
Qendra e policisë në Skënderaj është mbushur me policë të njësisë speciale të Kosovës, ROSU.

Ata janë vënë në kërkim të Gani Gecit, personit që dyshohet se ka vrarë Ruzhdi Shaqirin.

Momentalisht Geci është në arrati dhe po kërkohet nga policia. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2014, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori