Policia malazeze heq flamurin shqiptar nga shtëpia dhe shoqëron pronarin
Emin Beqoviq, nga fshati Milesh, merret në pyetje nga policia malazeze dhe dërgohet në gjykatën për vepra penale, pasiqë në shtëpinë e tij kishte të vëndosur flamurin shqiptar, shkruan gazeta “Vijesti”.

Me këtë rast policia malazeze mori me vete, flamurin nga shtëpia e Beqoviq, pasiqë do ta përdorin si dëshmi gjatë procedurës për kundërvajtje. /malesia.org/
Shtuar më 05/12/2018, ora 13:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori