Policia konfiskon tre AK-47 dhe katër revole
Policia Rajonale e Prishtinës në 24 orët e fundit ka konfiskuar tre kallashnikovë dhe katër revole. Të dyshuarit në të gjitha rastet kishin shtënë me armë në ahengjet familjare, njofton Indeksonline.

Për të gjitha rastet është informuar prokurori publik i cili i ka liruar të dyshuarit në procedurë të rregullt. /albeu.com/
Shtuar më 01/07/2013, ora 11:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori