Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Policia kap të moshuarin pedofil
Pëlqej
Një person i moshuar sot në Gjilan ka ngacmuar seksualisht një të mitur.

Pas publikimit të lajmit në media dhe rrjete sociale, Policia e Kosovës ka arritur të arrestoj përsonin në fjalë.

Për këtë, Kryetari i Komunës Lutfi Haziri ka falënderuar Policinë për efikasitetin në arrestimin e tij.

“Besoj shumë që prokuroria dhe gjykata e shtetit do ta thonë fjalën e tyre dhe me këtë t’i bëhet me dije të gjithëve se veprimet e tilla të turpshme janë të patolerueshme në Gjilan dhe kudo në Republikën e Kosovës”, ka thënë Haziri.

Haziri ka thënë se ngjarjet e tilla janë të patolerueshme, të dënueshme dhe toleranca ndaj tyre duhet të jetë zero.
Shtuar më 10/08/2018, ora 15:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori