Sulmohet kandidati për deputet i LSI-së, Ralf Gjoni
Policia jep detaje për kufomën që u gjend në Prishtinë
Një 51 vjeçar është gjetur i vdekur në rrugënBill Clinton’ në Prishtinë.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Sot rreth orës 09:00 kemi pranuar informatën se në rrugën Bill Clinton në Prishtinë, është një person i shtrirë në tokë. Menjëherë në vend ngjarje kane dalë njësitet e nevojshme policore si dhe ekipi mjekësor i cili ka konfirmuar vdekjen e tij. Behet fjale për viktimën mashkull E . L 51 vjeç”, ka thënë Ahmeti.
Shtuar më 08/02/2019, ora 11:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori