Policia jep detaje për aksidentin në Lagjen e Spitalit
Zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi, ka dhënë detaje për aksidentin e sontëm në Lagjen e Spitalit në Prishtinë.

Ai për "Gazeta Blic", ka thënë se në këtë aksident ka mbetur i lënduar një person, teksa për procedurat e mëtutjeshme, Krasniqi, tha se po merren ekipet përkatëse të Policisë së Kosoës.

“Po ka ndodhur një aksidentLagjen e Spitalit, para pak orësh. Në aksident janë përfshirë dy vetura. Një person ka mbetur i lënduar nga ky aksident.

Ekipet policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin”, ka thënë Krasniqi për Gazeta Blic.
Shtuar më 23/10/2019, ora 08:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori