E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Policia i shpëton jetën personit që tentoi të vetëvritej në Prishtinë
Një tentim vetëvrasje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prishtinë, ndërkaq dy policë e kanë parandaluar

Një burrë ka dashur të hidhet nga kati i shtatë në të cilën gjendet banesa e tij, por atë e kanë shpëtuar policët duke e bindur që mos ta bëjë atë.

Sipas policisë personi që ka dashur të bëjë vetëvrasje është i sëmurë mendërisht dhe tani gjendja e tij është stabilizuar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen Bregu i Diellit.
Shtuar më 03/07/2019, ora 16:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori