Policia e pranishme kudo në Prishtinë, mbyllen lokalet
Pritet që protesta e sotme të jetë e dhunshme, ndaj Policia e Kosovës është në fazën përfundimtare të përgatitjeve për zhvillimet e sotme në Kuvend dhe jashtë Kuvendit.

Lëvizja Vetëvendosje ka paralajmëruar se do të mbahet protesta e paralajmëruar kundër ratifikimit të marrëveshjes për demarkacionin me Malin e Zi.

Ndërkohë, ka filluar që tani mbyllja e lokaleve. /albeu.com/


Shtuar më 01/09/2016, ora 09:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori