Policia e Kosovës pa këpucë, anulohet tenderi
Është anuluar tenderi i tretë për furnizimin me këpucë për Policinë ë Kosovës.

Kjo për shkak se kompania "Solid" e kontratuar, ka prezantuar një certifikatë të dyshimtë dhe se kërkesat nuk ishin sipas standardit të kërkuar nga ana e Policisë së Kosovës.

Gushtin e kaluar, tenderi është anuluar për shkak se kompania ishte tërhequr pa dhënë asnjë shpejegim. /albeu.com/
Shtuar më 16/08/2016, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori