Policia e Kosovës në super aksion kundër lojrave të fatit
Zëdhënësi i Policisë Baki Kealni ka njoftuar në një konferencë për media se Policia e Kosovës i ka cak lojërat e fatit.

E gjithë kjo si rezultat i humbjes se jetës për dy persona në këto lokale.

“Aktualisht nuk mund të jap informacione, por Policia e Kosovës momentalisht janë duke kryer aksion ku cak janë lokalet e lojërave të fatit” ka deklaruar Kelani.

Humbja e jetës nga këta dy persona rezultoi me një seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit ku Kryeparlamentari Veseli dhe Kryeminisri Haradinaj bënë thirrje për mbylljen të gjitha kazinove dhe lokalet e lojërave të fatit.
Shtuar më 22/03/2019, ora 14:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori