Policia e Kosovës feston sot 15 vjetorin e themelimit
Policia e Kosovës feston sot 15 vjetorin e themelimit. Me këtë rast Policia e Kosovës do të organizojë një ceremoni solemne, ku pritet të marrin pjesë presidentja e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga, kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi, ministri Bajram Rexhepi, si dhe personalitete të tjera nga vendi dhe nga misionet diplomatike të akredituara në Kosovë.


Në këtë ceremoni pritet të bëhet edhe gradimi i stafit policor. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2014, ora 10:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori