Policia e Kosovës arreston 15 persona
Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit, ka arrestuar 15 persona në rajone të ndryshme të vendit.

Arrestimet kanë ndodhur në raste të ndara për vepra dhe incidente të ndryshme, shkruan Indeksonline.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit 12 janë dërguar në mbajtje, ndërsa tre të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.
Shtuar më 03/07/2017, ora 10:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori