Policia: Asnjë incident në Anamoravë
Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani ka thënë se deri me tani nuk është shënuar asnjë incident që ndërlidhet me procesi zgjedhor në territorin e Anamoravës.

Hashani ka shtuar se në secilën qendër votimi ka prezencë të policisë të cilët i raportojnë komandës çdo një orë dhe deri me tani nuk ka asnjë incident.
Shtuar më 19/11/2017, ora 12:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori