Policia arreston dy persona për falsifikim dokumentash
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona me dyshimin për falsifikimin e dokumenteve. Policia kufitare e ka kryer operacionin dhe ka konfiskuar një sasi të konsiderueshmedokumentevefalsifikuara dhe pajisje për falsifikimdokumenteve.

Detaje për këtë operacion policia do të japë në një konferencë për media. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2012, ora 12:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori