Polici i plagosur në Pejë: Falenderoj Zotin që sfidova vdekjen
Ashtu siç ka raportuar më herët "Elajm", polici i plagosur në Radavc të Pejës nga shtetasi i Shqipërisë, Agim Madani, një person i kërkuar nga policia, është Arben Daci.

Në profilin e tij në Facebook polici i plagosur falenderon Zotin që i shpëtoi jeën.

"Falemenderoj Zotin që kisha Fat dhe që e Sfidova Vdekje. Sot ishte Ditëlindja Ime e Dytë. Një Rilindje për Mua…", shkruan Daci. /albeu.com/
Shtuar më 06/09/2015, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori