Plot me burra, kjo është lista e PDK-së
Lista e PDK-së për zgjedhjet e 11 qershorit kryesohet nga lideri Kadri Veseli, ndërsa më pas radhiten Enver Hoxhaj, Hajredin Kuçi, Memli Krasniqi, Xhavit Haliti, Zenun Pajazoti dhe Kurtan Kajtazi.

Lista e PDK-së
Kadri Veseli

Enver Hoxhaj

Hajredin Kuçi

Memli Krasniqi

Xhavit Haliti

Zenun Pajaziti

Kurtan Kajtazi

Safete Hadergjonaj

Elmi Reçica

Ganimete Musliu

Blerta Deliu

Abdyl Salihu

Flora Brovina

Rrustem Musa

Selvije Halimi

Hajdar Beqa

Nait Hasani

Flora Brovina

Andin Hoti

Mergim Lushtaku

Naim Bazaj

Muharrem Xhemajli

Rafet Rama

Bislim Zogaj

Bekim Haxhiu

Beatrisa Pista

Luljeta Veseli-Gutaj

Drita Kadriu
Shtuar më 20/05/2017, ora 10:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori