Plaku nuk pret Komunën, e pastron vetë rrugën (VIDEO)

Plaku nuk e pret Komunën, pastron vet rrugët në Prishtinë

Posted by Indeksonline.net on 2016-01-04
Ndonëse bora ka zënë në “befasi” Komunën e Prishtinës, dhe rrugët janë vështirësisht të kalueshme.

Por një qytetar i Prishtinës, rreth të 70-ve, ka marrë një vet iniciativë për pastrimin e rrugëve.

Personi në fjalë ka dalë për të pastruar e liruar trotuaret tek sheshi “Zahir Pajaziti”, percjell Indeksonline.

Në videon e mësipërme mund të shihni se si ky qytetar pastron rrugët nga bora, duke u bërë shembull për të gjithë qytetarët. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 11:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori