Plagoset një person në Prishtinë
Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri në lagjen "Dardania" të Prishtinës gjatë natës së mbrëmshme, rreth orës 22.00.

I plagosuri është dërguar në Qendrën Emergjentë të Klinikës Universitare të Kosovës, raporton Indeksonline.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes, por akoma s’ka as emër të të plagosurit, as të personit që ka shtënë dhe as motivet e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 12:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori