Plagoset Lavdrim Muhaxheri
Raportohet se gjatë luftimeve në Siri është plagosur Lavdrim Muhaxheri.

Lajmi është bërë i ditur nga një shok i Lavdrimit.

Lavdrim Muhaxheri mirë është me shëndet është në shtëpi dhe nuk është në spita; . Allahu ia mundësoftë sa më shpejt të shërohet nga plaga e operacionit dhe të kthehet në front baskë me luanët tjerë”, ka shkruar shoku i Lavdrimit, Saleel Al Saëarim, shkruan Gazeta Express.

Muhaxheri është shpallur në kërkim ndërkombëtarë pasi ai ka publikuar fotot duke prerë kokën një fëmije në luftën në Siri. /albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 12:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori