Pjesëmarrje e lartë e serbëve në Graçanicë (FOTO LAJM)

Pjesëmarrje e lartë e serbëve të Graçanicës në këtë proces zgjedhor. Fotot e publkuara nga "Express" tregojnë qartë pjesëmarrjen masive. Vizita e zëvendëskryeministri Alxander Vulinn dhe thirrja e tij për të dalë sa më shumë në zgjedhje, mesa duket është pritur mirë. Sipas KQZ deri tani në Graçanicë deri në orën 11:00 kanë votuar 15.75 për qind e qytetarëve. /albeu.com/
Shtuar më 03/11/2013, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori