E FUNDIT/ Kreu i opozitës komunikim të jashtëzakonshëm me median
Piktorja turke fiksohet me Dafina Zeqirin, i jep një dhuratë (FOTO LAJM)

Dafina Zeqiri
Dafina Zeqirit po i ecën mirë punët në karrierën artistike muzikore.

Ajo është një nga artistet që numëron shumë fansa nga të gjitha moshat.

Një nga adhurueset e muzikës së saj është edhe piktorja turke, Aylin Sarihancer.

Kjo e fundit është takuar me këngëtaren kosovare të cilës i ka bërë dhuratë një pikturë ku ka pikturuar portretin e saj.

Ndryshe, Aylin ka pikturuar deri tani dhjetëra këngëtarë shqiptar dhe është bërë e njohur për audiencën shqiptare.
Shtuar më 21/04/2019, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori