Përse vrau veten?
Arsim Berisha, ish-pjesëtar i UÇK-së dyshohet se u vetëvra me një plumb kallashnikovi, në oborrin e tij teksa këtë verë ai bëhej gati që të martohej. Familja dhe të afërmit nuk dinë nëse i ndjeri ka pasur problem me dikë.

Ata mohojnë se vëllai i tyre kishte probleme ekonomike. Për 13 vjet, janë vrarë mbi njëzet veteranë të UÇK-së, shkruan Express. Të dielën herët në mëngjes, 34-vjeçari Arsim Berisha nga Drenoci i Rahovecit, i dha fund jetës së tij, duke shkrepur një plumb. /albeu.com/
Shtuar më 08/05/2012, ora 09:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori