Përplasen 4 mjete, dy të lënduar
Katër persona kanë mbetur të lënduar nga përplasja e katër makinave mesditën e sotme në rrugën “Fehmi Lladrovci”, në Prishtinë. Zyrtari për informim në Policinë e Kosovës, Brahim Sadriu, bënë të ditur se personat e lënduar janë dërguar në spital. “Ngjarja ka ndodhur te Fakulteti Teknik. Dy persona kanë marrë lëndime të lehta trupore. Ata janë dërguar për trajtim mjekësor. Policia e Kosovës ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po merret me çështjen në fjalë",-është shprehur Sadriu për "Indeksonline". /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2013, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori