Përmbytje në Gjilan (FOTO LAJM)

Shiu që në mëngjes ia ka nisur të bjerë pa pushim dhe ka shkaktuar vërshime kudo në rrugët e qytetit.

Në fotot e mësipërme mund të shihni Gjilanin, i cili është i mbuluar gjithandej nga uji, raporton Express.

Kjo nuk është e para herë që në Gjilan ndodh një kaos i tillë, pasi sa herë bie shi, kaosi është i njëjtë. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 10:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori