Përmbyset rezultati në Prishtinë, kaq vota ka Shpend Ahmeti
Pëlqej
Po vazhdon numërimi i kutive të votimit në Komunën e Prishtinës.

Pavarësisht se Arban Abrashi ishte para në fillim të numërimit tashmë ka ndryshuar rezultati dhe Shpend Ahmeti i Vetëvendosjes ka kaluar i pari.

Nga të dhënat e siguaruara deri më tani nga Albeu.com, mësohet se kandidati i LDK*së Arban Abrashi ka 25.874 vota ose 49.67 % ndërsa Shpend Ahmeti ka 26.215 vota ose 50.33 %.

Ndërkohë, Albeu.com po raporton LIVE rezultatin e dalë nga kutitë për çdo komunë.

Klikoni KËTU për të parë rezultatin /albeu.com/ /albeu.com/
Shtuar më 19/11/2017, ora 20:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori