Përleshje në Pejë
Pëlqej
Tre persona janë arrestuar në fshatin Zahaq të Pejës, pasi që pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në rrahje mes veti.

Me këtë lëndime kanë pësuar të dyshuarit dhe viktima mashkull, prind i njërit nga të dyshuarit, të cilëve u është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, tre të dyshuarit pas intervistimit, janë dërguar në mbajtje.
Shtuar më 21/10/2017, ora 13:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori