Përleshje me grushta mes femrave dhe meshkujve (VIDEO)
Gjatë ditës së sotshme, Indeksonline raportoi për një rrahjefemrave në Istog tek "Stacioni i Autobusëve".

Por, rrahjet në qytetin e Istogut duket se janë bërë "trend".

Në një video të re që po qarkullon në rrjetet sociale, shihen se si nxënësit e shkollës "Mithat Frashëri" të fshatit Gurrakoc grushtohen ndërmjet vete.

E turpshme se si dy meshkuj rrahën ndërsatjerët i shkojnë me plotë kënaqësi.

Kjo rrahje ngjason me stilin e përplasjeve të kafshëve, ku protagonistët rrihen, ndërsatjerët i shikojnë.
Shtuar më 19/10/2019, ora 08:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori