Përleshja në Prishtinë, ndërron jetë i plagosuri i tretë
Ka ndërruar jetë në spital edhe personi i tretë që u plagos nga javën e kaluar në një lagje të kryeqytetit të Kosovës.

Viktima është Gani Rafuna, ndërsa lajmi është konfirmuar nga familja dhe spitali. Dy personat e tjerë që ndërruan jetë menjëherë pas ngjarjes javën e kaluar ishin Bashkim Mehmeti dhe M. Rafuna.

Përleshja në periferi të Prishtinës që përfundoi me zbrazjen e kallashnikovit ndodhi si pasojë e një konflikti për cështje prone ndërmjet familjeve Rafuna dhe Mehmeti.
Shtuar më 15/09/2019, ora 20:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori