Përleshen komisionerët në Prishtinë
Procesi i votimit në Kosovë po shoqërohet me incidente.

Incidenti i rradhës ka ndodhur në shkollën "Zenel Hajdini".

Vëzhguesit e koalicionit "Demokracia në Veprim" kanë konstatuar përleshje mes komisionerëve në kryeqytet, ku ka ndërhyrë edhe policia.

Po këta vëzgues kanë raportuar se kanë konstatuar 36 raste të propagandës së partive politike dhe kanë parë persona të paautorizuar brenda qendrave të votimit. /albeu.com/
Shtuar më 08/06/2014, ora 12:10

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori