Përkujtohen heronjtë e Junikut
Komuna e Junikut ka njoftuar se nesër mbahet një akademi përkujtimore në nderim dhe kujtim të gjithë heronjve, dëshmorëve dhe martirëve të Junikut, si dhe Epopesë së Lavdishme të UÇK-së “Beteja e Zharres”.

Akademia përkujtimore mbahet në sallën e Kuvendit Komunal në Junik, duke filluar nga ora 11:00.
Shtuar më 27/07/2017, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori