E FUNDIT/ Zhbllokohet sfida, Monchengladbach-Man City (VIDEO)
Përkrahësi i Vetëvendosjes shëtit nëpër rrugë me makinën e çuditshme dhe një luan

Një automjet i çuditshëm në përkrahje të Lëvizjes Vetëvendosje, me luan përmbi sillet, nëpër rrugët e Prishtinës.

Që nga dita e djeshme është hapur zyrtarisht fushata zgjedhore për zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen më 14 shkurt, ndërsa në kryeqytet është duke lëvizur një veturë me luan përmbi e cila dhe me mbishkrim të VV’së.

Qytetari i cili posedon këtë veturë ditë më parë kishte postuar një foto së bashku me liderin e kësaj partie, Albin Kurtin, fotografinë e të cilit e kishte vendosur në makinë, në përkrahje të këtij të fundit.
Shtuar më 04/02/2021, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori