E FUNDIT/ Kapen 200 kg kokainë në Elbasan
Përfundon takimi i Veselit me Grenell, tani radha e Haradinajt
Ka përfunduar takimi mes të dërguarit Special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorit RichaKa përfunduar takimi mes të dërguarit Special të presidentit amerikan Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorit Richard Grenell, dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, raporton T7.

Përveç përfaqësuesve të LDK-së, Grenell fillimisht u takua edhe me presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, me të parin e VV-së, Albin Kurtin, e me përfaqësues të LDK-së, Isa Mustafën e Vjosa Osmanin, me të cilët u bë e ditur se diskutuan për dialogun Kosovë-Serbi.

Grenell momentalisht është në takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.rd Grenell, dhe kreut të PDK-së, Kadri Veselit, raporton T7.

Përveç përfaqësuesve të LDK-së, Grenell fillimisht u takua edhe me presidentin e Kosovës Hashim Thaçin, me të parin e VV-së, Albin Kurtin, e me përfaqësues të LDK-së, Isa Mustafën e Vjosa Osmanin, me të cilët u bë e ditur se diskutuan për dialogun Kosovë-Serbi.

Grenell momentalisht është në takim me kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj.
Shtuar më 09/10/2019, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori