Përfundon numërimi për sot i votave me kusht
Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve po vazhdon numërimi i votave me kusht dhe Votave të Personave me Nevoja të Veqanta, shkruan Indeksonline.

Deri më tani janë numëruar 7355 vota.

Lëvizja Vetëvendosje ka 1957 vota, pas saj është PDK me 1597 vota.

Në vendin e tretë është LDK me 1288 vota, 9 më shumë se koalicioni AAK-PSD, i cili ka 1279 vota.

Ndërsa, Nisma numëron 381 vota.
Shtuar më 24/10/2019, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori